ZKUŠENÝ ŠÉF/KA LINKY (32 - 40.000 Kč )

Neaktivní nabídka

32000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máš praxi min. 2 roky z výroby? Rád si organizuješ práci tak, aby se plnil výrobní plán? Pokud ANO, tak nám pošli svůj Životopis! Jsme stabilní firma, která si váží svých zaměstnanců.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajišťuje plynulý chod výrobní linky
  • Koordinace práce zaměstnanců na základě výrobního plánu
  • Administrativa
  • Aktivně se podílí na vylepšování pracovních postupů
  • Kontroluje činnost zaměstnanců

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru výhodou
  • Praxe ve výrobě min. 2 roky
  • Zkušenost s řízením zaměstnanců
  • Základní dovednosti na PC
  • Základní znalost Anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Čisté a klimatizované prostředí
  • Pro šikovné kariérní růst
  • Dotované závodní stravování (výběr z 5 pokrmů)
  • Stravenky
  • Benefitní program
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecká sleva na firemní výrobky
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.