ELEKTROTECHNICKÁ KONTROLA S AJ (37 - 49 000 Kč)

Neaktivní nabídka

37000 - 49000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máš již zkušenosti s testováním a kontrolou elektro výrobků? Orientuješ se v elektrikářské dokumentaci? Baví tě oblast kvality? Jsi ochotný pracovat na 2 směny? ANO? Pak potřebujeme právě tebe! Pošli nám svůj Životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Analýza naměřených dat
  • Analýza u vadných kusů
  • Hodnocená způsobilosti výrobků
  • Aktivně navrhuje nápravné opatření
  • Příprava dat pro další oddělení
  • Práce s technickou a elektrikářskou dokumentací
  • Práce s MS OFFICE

Co požadujeme?

  • SŠ - elektro směru
  • Zkušenosti s měřením a testováním elektro výrobků
  • Orientace v elektrikářské dokumentaci
  • Anglický jazyk - pokročilý (čtení technické dokumentace v AJ)
  • Ochota pracovat na 12hodinové směny
  • Pečlivost, ochota se dále učit a rozvíjet

Co nabízíme?

  • Čistá a klimatizovaná hala
  • Závodní stravování (výběr z 6 chodů)
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefitní program
  • Příspěvek na penzijko
  • Parkoviště pro zaměstnance
  • Bonusy/Prémie
  • Sleva na firemní výrobky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pro šikulky kariérní růst :)
  • Vzdělávací kurzy
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.