SPECIALISTA INVENTUR SE SAPEM

Máte znalost v oblasti inventur ve výrobních/automotive společnostech? Program SAP Vám a MS Excel Vám není cizí a ještě k tomu umíte anglicky? Tak to jste přesně Vy, kterou hledáme. Neváhejte a zašlete nám Váš životopis. Právě hledáme kandidáty na pozici: SPECIALISTA INVENTUR SE SAPEM

Pracovní náplň

  • Zpracování formuláře cyklických inventur
  • Srovnání skladové zásoby v SAP
  • Analýza důvodů nesrovnalosti skladové zásoby v SAP
  • Identifikace nápravných opatření pro správnost skladové zásoby
  • Komunikace s výrobou a kvalitou ohledně neshod

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • MS Excel a program SAP na pokročilejší úrovni
  • Komunikativní osobnost
  • Schopnost myslet analyticky

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
  • 25 dní dovolené
  • Práci na denní směnu
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Cafeteria
  • Lokalitu: Žatec