INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY (65-75.000 Kč+bonusy)

Neaktivní nabídka

65000 - 75000 Kč

Jste zkušeným inženýrem v oblasti zákaznické kvality a hledáte nové pracovní místo, kde byste uplatnili své znalosti? Nechybí Vám vyjednávací a organizační schopnosti, preciznost a schopnost samostatného rozhodování? Pošlete mi Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY (65-75.000 Kč+bonusy)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za zpracování reklamací
  • Komunikace se zahraničními zákazníky
  • Zodpovědnost za specifické pžadavky zákazníků
  • Pravidelné reporty

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • znalost IATF 16949 a ISO 9001, 8D proces, 5x Proč, Ishikawa, Pareto
  • Mírně pokročilá znalost NJ a AJ
  • Řidičský průkaz a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Pravidelný nárust mezd
  • 25 dnů dovolené
  • Mobilní telefon, Notebook
  • Vzdělávací kurzy a možnost rozvoje

  • Místo výkonu práce: Plzeň - jih