IT SYSTÉMOVÝ SPRÁVCE (až 50.000)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

V oblasti informačních a komunikačních technologií jste doslova jako "ryba ve vodě"? Hledáte nové pracovní uplatnění právě v této oblasti? A chcete pracovat ve firmě, kde se žije nejen prací, ale i mimopracovními aktivitami? Pak jste náš člověk! Reagujte posláním životopisu na adresu: hurkova@acjobs.cz a staňte se naším novým IT SYSTÉMOVÝM SPRÁVCEM

Pracovní náplň

  • Správa síťových služeb
  • Správa síťové infrastruktury
  • VMware - správa virtualizace
  • Správa ostatních služeb (antiviry, aktualizace)

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru informatiky
  • Prokazatelnou praxi na obdobné pozici podmínkou
  • Alespoň základy angličtiny
  • Řidičské oprávnění
  • Zkušenost s technologií Cisco, VMware, Microsoft Windows server, O 365, SQL výhodou

Co nabízíme?

  • Čtvrtletní bonusy
  • 13. plat
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Stabilní a perspektivní zaměstnání
  • Vzdělávací kurzy

  • Nástup: Leden nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: okres Blansko