OBCHODNÍ KONZULTANT PRO PRAŽÍRNU KÁVY (30-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Cílevědomost, kreativita, obchodní duch a tah na branku. Sedí to na tebe? Máš zkušenost v obchodní činnosti? Rád prezentuješ produkt, kterému věříš a dobrá káva do toho patří? Výborně! Tak nám pošli svůj životopis a buď: OBCHODNÍ KONZULTANT PRO PRAŽÍRNU KÁVY (30-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Akvizice nových zákazníků
  • Péče o stávající zákazníky
  • Prezentace produktů
  • Poradenství zákazníkům v rámci produktů
  • Spoluorganizace a účast na workshopech a eventech
  • Spolupráce na marketingových aktivitách
  • Služební cesty za zákazníky
  • Příprava obchodních materiálu a smluv

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Obchodní myšlení
  • Kreativitu
  • Praxi na obdobní pozici výhodou
  • Komunikativnost a samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Výkonnostní bonusy
  • Prémie a odměny
  • Služební techniku
  • Služební auto
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Důkladné zaškolení

  • Lokalitu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.