SVÁŘEČ TIG A MAG (AŽ 50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jste zkušený svářeč? Máte základní kurz pro svařování TIG i MAG? Hledáte zaměstnavatele, který si bude vážit toho co umíte? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš životopis na zak@acjobs.cz! Hledáme vhodného kolegu na pozici: SVÁŘEČ TIG A MAG

Pracovní náplň

  • svařování metodou TIG/MAG
  • součástí Vaší práce bude vizuální kontrola svárů a měření
  • práce dle technické dokumentace

Co požadujeme?

  • min SOU technický obor
  • zkušenosti se svářením TIG/MAG - NUTNOSTÍ!!
  • pečlivost
  • vhodné pro absolventy

Co nabízíme?

  • mzda dle dosavadních zkušeností až 50.000 Kč
  • práce na 2 směny
  • celkem 28 dní volna
  • kvalitní zaučení
  • stravenky
  • příspěvky na kulturu, cestování, zdraví a sport formou flexi pass karty
  • svoz bus ze směru Spálené Poříčí a zpět
  • další pravidelné odměny
  • místo výkonu Plzeň Slovany Černice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.