VEDOUCÍ KONSTRUKCE

Neaktivní nabídka

až 40000 Kč

Hledáte zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti? Chcete využít a rozvíjet své znalosti AutoCAD, Inventor a mluvíte německy? Pak hledáme právě Vás! Významná mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ KONSTRUKCE

Pracovní náplň

  • konstrukční řešení zadaných projektů v oblasti strojírenské výroby
  • zpracování výkresové dokumentace
  • spolupráce na vývoji nových produktů
  • kalkulace cen a nákladů
  • komunikace se zákazníkem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojírenské zaměření)
  • praxi na podobné pozici
  • znalost dynamických systémů velkou výhodou
  • znalost AutoCAD, Inventor, případně jiných konstrukčních programů
  • komunikativní znalost německého jazyka
  • výbornou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • zkušenost s vedením lidí
  • flexibilitu a odolnost proti stresu

Co nabízíme?

  • zázemí silné zahraniční společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost zaučení v zahraničí a další vzdělávání
  • možnost podílet se na vývoji nových produktů
  • zodpovědnost za vedení jednotlivých projektů
  • práce na Olomoucku

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.