Data Analytik/BI Specialista s AJ (60-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste kovaný v data analýzách a v Power BI se cítíte jako ryba ve vodě? Umíte k tomu anglicky a chcete spolupracovat se zahraničními kolegy? Pak jste náš člověk. Významná výrobní a vývojová společnost hledá nového kolegu do svých řad na pozici: Data Analytik/BI Specialista s AJ (60-80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba reportů a dashboardů pomocí překladu dat k určení klíčových potřeb pro obchod
  • analýza dat k určení problému
  • komunikace s uživateli kvůli analýze potřeb pro sestavení funkčních sestav
  • jste klíčovou osobou mezi obchodem a vývojem
  • zajišťujete nastavení a implementaci vhodné údržby pro analytické aplikace v Operations
  • sběr a analýza dat v rámci současných procesů a návrhy na zlepšení, případně zavedení automatizace procesů

Co požadujeme?

  • min. VŠ vzdělání (bakalářské)
  • alespoň 4 roky praxe v oblasti analýzy a řízení dat (komplexní vedení projektů včetně architektury a stanovení rozsahu v rámci různých platforem napříč backendem)
  • "Must have" zkušenost je Power BI a SQL, ideálně zkušenosti s integracemi pomocí ETL a BI nástrojů
  • anglický jazyk na úrovni denní komunikace se zahraničními kolegy a manažerem

Co nabízíme?

  • Zázemí významné nadnárodní společnosti s miliardovými obraty a hitech technologiemi
  • 28 dní volna
  • home office 1 den v týdnu (remote není možný!)
  • multisport karta
  • flexibilní pracovní doba s pevným jádrem 9-14h
  • moderní notebook, 2 obrazovky a telefon (vše ostatní je dle preferencí)
  • příspěvek na stravování, cafeterie
  • chillout zóna, masáže, tělocvična
  • jazykové kurzy (nebo odborné)
  • příspěvek na penzijko
  • mladý přátelský kolektiv
  • možnost nástupu: ihned
  • místo pracoviště: Brno