PLANT FINANCIAL MANAGER

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte VŠ vzdělání v oboru ekonomiky a praxi jako finanční controller nebo manžer? Hledáte novou pracovní výzvu v podobě nadnárodní společnosti? Anglický jazyk vám nečiní problémy a jste zvyklý/á jej využívat denně? Skvělé! Zašlete strukturované CV v anglickém a českém jazyce získejte šanci pracovat u našeho významného klienta jako: PLANT FINANCIAL MANAGER

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Tvorba finančních plánů a výhledů
  • Spolupráce na měsíčních uzávěrkách
  • Kontrola cenových kalkulací a dohled na skladovými položkami
  • Ad hoc finanční analýzy a statistické hodnocení
  • Řízení auditů
  • Controlling Investic
  • Reporting řediteli společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru
  • alespoň 3 roky na pozici související s finančním controllingem
  • pokročilá znalost MS Office, především Excel
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Orientace v SAP CO&FI / Hyperion Oracle - výhodou
  • organizační schopnosti, myšlení out of the box, ale zároveň smysl pro detail

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • služební auto
  • služební telefon a notebook
  • možnost homeoffice
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na pojištění
  • a další...

  • lokalitu: okres Žďár nad Sázavou