KEY ACCOUNT MANAGER s AJ – AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Česká republika

Máte zkušenosti z pozice KEY ACCOUNT MANAGERA v oblasti automotive? Dorozumíte se v anglickém jazyce? Jste aktivní, komunikativní a flexibilní? Toužíte se stát součástí zahraniční, perspektivní a stabilní společnosti? Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám! Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive a strojírenství hledá do svého týmu pracovníka na pozici: KEY ACCOUNT MANAGER s AJ – AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • komunikace se stávajícími klienty
  • analýza potřeb klientů, dohled nad zakázkami
  • sledování trhu, konkurence, obchodních výsledků
  • reporting zahraničnímu vedení
  • cestování v rámci ČR, SR

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxi na pozici Key account managera v automotive
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • ŘP sk. B – ochotu cestovat
  • obchodní a analytické myšlení, aktivitu, flexibilitu

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení + roční bonus
  • práci formou Home office
  • automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
  • možnost odborného a profesního rozvoje
  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • možnost zaškolení v zahraničí
  • kancelářské zázemí v Jihomoravském kraji, cestování po ČR, SR