SERVIS STROJŮ A ZAŘÍZENÍ - MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

mzdové ohodnocení

Zlín

Do týmu skvělých chlapů hledáme posilu na pozici strojního mechanika. Máš technické vzdělání nebo praxi v údržbě? Nedělá ti problém práce podle technické dokumentace, vyznáš se v CNC strojích a jsi ochoten práce na 3 směny? Chtěl bys to u nás zkusit ale dojíždění pro tebe není možné - nevadí zařídíme ti ubytování. Pošli mi životopis a probereme tvoje možnosti!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřena na preventivní a prediktivní údržbu a servis strojů svěřeného úseku
  • Diagnostika a odstranění poruch
  • Práce dle technické dokumentace
  • Evidence potřebné dokumentace
  • Vedení plánu oprav
  • Pohotovostní dny

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - technického zaměření
  • Praxe na pozici údržby a servisu strojů/zařízení
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Povědomí o CNC strojích
  • Ochota práce na 3 směny
  • Manuální zručnost, chuť do práce

Co nabízíme?

  • Nástupní plat na kterém se jistě domluvíme
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Možnost ubytování
  • Nadstandardní příplatky za směnný provoz
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Dotovaná strava v luxusní kantýně
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Flexi pass
  • Místo výkonu: Zlín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.