Manažer Logistiky

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Pro našeho významného klienta hledáme schopného a zkuušeného člověka s alespoň 5ti letou praxí na vedoucí pozici v logistice a plynulou AJ.

Pracovní náplň

  • Koordinace všech logistických procesů ve společnosti
  • Zodpovědnost za kvalitu a řízení dodavatelských služeb
  • Optimalizace výroby, zásob a dopravy
  • Zodpovědnost za stav objednávek, skladových zásob a materiálů ve výrobě
  • Řízení inventur skladových zásob
  • Aktivní spolupodílení se na kontinuálním zlepšování všech procesů
  • Řízení zákaznického servisu

Co požadujeme?

  • 5 let praxe na vedoucí pozici v logistice
  • Praktická znalost materiálových toků
  • Pokročilá AJ
  • Zkušenost s tvorbou bufgetů
  • Schopnost vést lidi
  • Komunikatviní, přizpůsobivá osobnost

Co nabízíme?

  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Účast na nových projektech
  • Možnost růstu
  • Benefity spol.