ZKUŠEBNÍ INŽENÝR (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Hledáte pozici v elektro-inženýrství? Baví Vás technické návrhy, testování a uvedení do sériové výroby? Mluvíte dobře anglicky? Pošlete nám Váš životopis na pozici ZKUŠEBNÍ INŽENÝR (50-70.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Vývoj a modifikace software
  • Návrhy, testování a výroba elektrotechnických součástí od vývoje po sériovou výrobu
  • Kalibrace a validace testovacích zařízení
  • Efektivita a vytíženost výrobních procesů
  • Řešení závad testovacích zařízení
  • Správa statistik a databází
  • Budgety, náklady na testovací zařízení a jejich provoz, inovace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnický obor
  • Min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost programování v prostředí LabVIEW (CLAD/CLD výhodou), National Instruments, Minitab
  • Orientaci v měřících a testovacích zařízeních
  • Orientaci v průmyslových sériových sběrnicích typu CAN, SENT (SAE J2716)
  • Znalost komunikačních rozhraní (GPIB, TCP, UDP, RS-232)

Co nabízíme?

  • Moderní výrobní technologie
  • Příjemné pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dopravu, připojištění
  • Vzdělávání a školení
  • Lokalita Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.