ANALYTIK ODMĚŇOVÁNÍ (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY !!! Baví Vás tabulky, analýzy a práce s čísli? Domluvíte se anglicky? Pošlete nám životopis na pozici ANALYTIK ODMĚŇOVÁNÍ (30-40.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Nastavování mzdových systémů
  • Správa personálních nákladů, odměn, benefitů
  • Kalkulace mezd
  • Analýzy, reporty
  • Sledování příslušné legislativy

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického směru
  • Praxi z odměňování výhodou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • MS Office (Excel - POKROČILÁ ZNALOST)
  • SAP výhodou
  • Analytické myšlení, zaměření na detail

Co nabízíme?

  • Možnost získání praxe, kompletní zaučení
  • 5 týdnů dovolené
  • Penzijní a životní připojištění
  • Příspěvek na rekreaci
  • Dotované stravování
  • Lokalitu Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.