OBCHODNÍ REFERENT/KA - ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Chcete pracovat v oblasti zákaznické podpory a využívat svých komunikačních dovedností? Ovládáte anglický a německý jazyk a máte perfektní organizační schopnosti? Potom zašlete svůj životopis ještě dnes! Stabilní nadnárodní společnost, příjme posilu do týmu na pozici: OBCHODNÍ REFERENT/KA - ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Pracovní náplň

  • vyřizování požadavků zákazníků
  • komunikace v anglickém jazyce
  • přijímání a správa objednávek
  • vyřizování telefonické a emailové komunikace
  • administrativa - dodací listy, faktury, celní doklady
  • kooperace s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi v oblasti zákaznické podpory nebo obchodu
  • pokročilou znalost anglického a německého jazyka (denní komunikace)
  • znalost MS Office (Word, Excel), SAP
  • komunikační dovednosti, pečlivost, proaktivitu

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • týden dovolené navíc + sick days
  • závodní kantýnu + příspěvek na stravování
  • zkrácenou pracovní dobu (7,5 hodiny)
  • odborné vzdělávací kurzy
  • příspěvky na volnočasové aktivity

  • místo výkonu práce: Žďársko