LÍDR NÁKUPČÍCH - OD 40.000 KČ+ZAJÍMAVÉ BONUSY

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte již zkušenosti v oblasti nákupu výrobní společnosti na seniorské či vedoucí pozici? Přejete si zúročit svoje dosavadní zkušenosti u firmy, která je ocení? Jste schopni svižné komunikace v anglickém jazyce na denní bázi? Právě hledáme vedoucí článek našeho operativního nákupu - jste to Vy? Představte se mi v životopise a probereme Vaše možnosti.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Provozní záštita svěřeného nákupního oddělení
  • Podpora, školení a vedení kolegů
  • Hlavní komunikace napříč odděleními firmy včetně externích dodavatelů a poskytovatelů služeb
  • Vedení příslušné dokumentace a reporty přímým nadřízeným
  • Práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ - směr ekonomie nebo strojírenství
  • Předchozí zkušenosti v oblasti nákupu a vedení kolektivu
  • Organizační, analytické, komunikační, argumentační a technické schopnosti
  • Práce na PC - balíček MS Office, SAP
  • AJ - úroveň B2/C1 - denní komunikace
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Nástupní plat od 40.000 Kč/ dle zkušeností
  • Bonusy a prémie
  • Benefitní program
  • Vlastní organizace práce
  • Možnost občasné práce z domu
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovaná strava v místní jídelně
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Sleva na firemní produkty
  • Místo výkonu: Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.