SPRÁVCE SYSTÉMU - IT SUPPORT (45-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Znojmo

Hledáme parťáka do týmu fajn kolegů. Máš technické myšlení? Máš již zkušenost v IT oboru? Říka ti něco pojem XDR, SIEM a NetFlow? Anglicky se taky domluvíš? Výborně! Hledáme tebe! Pošli nám svůj životopis a buď: SPRÁVCE SYSTÉMU - IT SUPPORT (45-65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Údržba a správa SW a HW
  • Implementace a správa nových programů
  • Řešení IT požadavků všech provozoven
  • Zabezpečení kybernetické bezpečnosti
  • IT support
  • Komunikace napříč všechna oddělení

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání, ideálně v IT oboru
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s problematikou síťových technologií
  • Zkušenosti se správou Windows serverů
  • Zkušenosti se správou Office365
  • Znalost Active Directory, virtualizace i cloudových služeb Azure
  • Znalost standardů ochrany proti kybernetickým hrozbám

Co nabízíme?

  • Firemní techniku
  • Občasnou možnost práce z domu
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Profesní růst, jazykové kurzy, vzdělávaní a školení
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Zdarma stravování na pracovišti
  • Dopravu do zaměstnání ze Znojma zdarma
  • Příspěvky na pojištění a spoření
  • Finanční odměny a bonusy
  • Výroční bonusy

  • Lokalitu: 15min od Znojma

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.