NEBUĎ JEN DĚLNÍK-STAŇ SE VEDOUCÍM SMĚNY!

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Hej TY! TY, co máš kuráž, šikovné ruce, bystrou mysl a dokážeš si věci naplánovat, tak, abys došel ku zdárnému výsledku. Přesně tebe hledáme, pokud si troufáš zaučit se v našem provozu, máš vůdčí vlohy a dokážeš být motivací a pomocnou rukou svého týmu pracujícího ve 3 směnách, zašli mi svůj životopis a dám ti možnost jít naproti tvému postupu.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budeš plně zodpovědný za vedení svého týmu
  • Budeš plánovat směny
  • Zajistíš potřebný počet pracovníků, aby nebyl narušen pracovní plán
  • Povedeš docházku
  • Budeš dohlížet nad dodržováním pracovních postupů a aby výroba šlapala, jak má
  • Hlavně budeš svým kolegům vrbou, rádcem, mentorem, motivací, soudcem, katem i obhájcem
  • Čeká tě podávání hlášení svým přímým nadřízeným
  • Práce v interním systému
  • Spolupráce s kolegy na dalších odděleních

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ - obor nerozhoduje
  • Praxi z výroby vítáme s otevřenou náručí
  • Rozhoduje chuť učit se, mít přirozenou autoritu
  • Ochotu pracovat s týmem na 3 směny
  • Být rozhodný, organizačně schopný a pečlivý
  • Zároveň manuálně zručný, rychle se učící
  • Zodpovědnost a pečlivost na prvním místě
  • Uživatelskou znalost PC

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 30 000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • Příplatky za směnnost
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Roční bonusy
  • 28 dní dovolené
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Benefit karta - 6 000 Kč/rok
  • Letní tábory pro děti
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní a sportovní akce
  • Místo výkonu: Okr. Nymburk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.