SERVISNÍ TECHNIK + SLUŽ. AUTO K SOUKR. ÚČELŮM!

mzdové ohodnocení

Brno - město

Úspěšná česká společnost PUMPA,a.s. s více než 30letou zkušeností v oblasti prodeje a servisu čerpací techniky hledá posilu do servisního týmu na pobočce v Brně-Černovicích.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

    • provádění opravy, diagnostiky a poradenství v terénu
    • denní vyjíždění do místa instalace zařízení (čerpadel)
    • komunikace se zákazníky v místě opravy, vypisování protokolů
    • v případě větších zařízení společný výjezd s dalšími techniky

Co požadujeme?

    • ukončené středoškolské vzdělání - elektrikář (nejlépe vyhláška 50 paragraf 5. a více z důvodu zapojování elektromotorů, měření veličin motorů a připojených regulačních členů)
    • mechanik (zručnost a schopnost základních mechanických oprav – výměny ložisek, rozebrání motorů, výměny ucpávek a dalších dílů..)
    • samostatnost, svědomitost, zodpovědnost
    • komunikativnost a týmový duch – hledáme týmové hráče
    • ochota cestovat denně v rámci ČR a SR (vzdálenostně zhruba v regionu Bratislavy)
    • řidičský průkaz sk. B
    • chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?

    • práce v úspěšné firmě s dlouholetou tradicí
    • pracovní smlouva na HPP
    • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
    • příspěvek na stravování
    • roční prémie – dle zisků společnosti
    • dovolenou 20 dní + 3 x ročně SICK DAY
    • zaškolení v servisním středisku v Brně
    • doškolení potřebné pro výkon práce
    • firemní telefon
    • auto k soukromým účelům

    MÍSTO PRÁCE: celá ČR, částečně SR

    TERMÍN NÁSTUPU: co nejdříve

    V případě zájmu pošlete, prosím, strukturovaný životopis na kopecek@pumpa.cz

    www.pumpa.eu

Zaměstnavatel