KEY ACCOUNT MANAGER JUNIOR (35.-40.000Kč + AUTO)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Jste člověk s proklientským přístupem, ale zároveň máte technický background? Máte zkušenosti z oblasti obchodu a anglický NEBO německý jazyk na komunikativní úrovni? Ano? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná mezinárodní společnost hledá posilu na pozici: KEY ACCOUNT MANAGER JUNIOR (35.-40.000Kč + AUTO)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace s klíčovými zákazníky
  • řešení technických požadavků zákazníků
  • koordinace obchodního procesu
  • identifikace možných obchodních příležitostí
  • služební cesty k zákazníkům
  • práce s interním systémem, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - technický obor podmínkou !
  • anglický NEBO německý jazyk - denní telefonická komunikace s dodavateli
  • obchodního ducha
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • zázemí stabilní společnosti
  • služební automobil
  • notebook
  • mobil + neomezené volání
  • týden dovolené navíc
  • 2 dny sickdays
  • odborné školení a jazykové kurzy
  • teambuildingové akce

  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Čechy