SERVISNÍ TECHNIK S VYHLÁŠKOU (50. – 60.000 Kč+ AUTO)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Máte platnou vyhlášku 50 a nevadí Vám být 5 dní od pondělí do pátku na cestách (70% po Moravě a z 30% Polsko a Maďarsko)? Chcete pracovat pro zahraniční společnost, která má silné postavení na trhu? SERVISNÍ TECHNIK S VYHLÁŠKOU (50. – 60.000 Kč+ AUTO)

Pracovní náplň

  • Technický support, školení klientů
  • Instalace a zprovoznění zařízení
  • Pravidelné servisy
  • Řešení ad hoc problémů, analýza poruch

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání (elektro nebo strojírenství)
  • Platnou vyhlášku 50/1978, Sb. §6 nebo vyšší
  • Znalosti v oblasti strojírenství
  • Velkou časovou flexibilitu (od pondělí do pátku budete na cestách)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (umět přečíst technické dokumentace v AJ)

Co nabízíme?

  • Služební automobil i k soukromému využití
  • Finanční bonusy, diety
  • 25 dní placeného volna
  • Stravné
  • Mobil
  • Noťas

  • Místo výkonu práce: Olomouc, Ostrava, Brno