NAVISION DEVELOPER - ABSOLVENTI (50-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Buďte součástí týmu, který má celosvětový přesah. Budete pracovat v pěkné kanceláři v Brně, kde Vás čeká spolupráce s dalšími developery, konzultanty a support týmem. Podělíte se na vývoji a implementaci nové verzi MS Dynamics NAV/365 Business Central pro ostatní pobočky po celé Evropě. Buďte ten, kdo se dostane do super týmu na pozici: NAVISION DEVELOPER - ABSOLVENTI (50-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Technická implementace nejnovější verze Navisionu na pobočkách v Evropě
  • Spolupráce s konzultanty a developery po celé Evropě pro vytvoření skvělého designu
  • Vývoj pomoci systému C/AL a AL
  • Datamigrace ze současného do nové verze ERP systému
  • Práce s Team Foundation Server, NAV Store a PowerShell
  • Převod celého systému z C/AL do AL kódu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru informatiky
  • 1 rok zkušeností v programování (jazyk není důležitý)
  • Alespoň základní znalost jazyku C/AL (stačí ze školy), znalost AL je výhodou
  • Zájem o development MS Dynamics NAV/365 Business Central a starší verze
  • Ochotu se učit novým technologiím
  • Znalost anglického jazyka na úrovní B2+

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené a 5 sick days k tomu
  • Pružnou pracovní doba a možnost home office
  • Možnost seberealizace a nadstandardní finanční ohodnocení
  • Vytvoření si vazeb po celé Evropě v rámci lokálních teambuildingů při implementaci
  • Multisport kartu pro Vás a Vaši rodinu
  • Mobilní telefon dle Vašeho výběru
  • Ovoce, kávu a čaj vždy po ruce
  • Práci formou HPP
  • Uvítáme muže i ženy, ale klidně i jednorožce, pokud bude splňovat požadavky v rámci znalostí :)

  • Místo výkonu práce: Brno