OBCHODNÍ SPECIALISTA - NEMOVITOSTI (50-90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Nehledáme realitního makléře, hledáme zdatného obchodníka, který se toho nebojí. Do našich řad jsme již přijali i maminky po mateřské dovolené a kolegy napříč různými obory. Jsme RE/MAX MAGNUM, jedna z nejlepších realitních kanceláří v Jihomoravském kraji se sídlem v Brně Řečkovicích. Chceš i ty být nejlepší? Pak už zbývá jediné. Zaslat nám svůj životopis a my se ti ozveme.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vyhledávání nových příležitostí na trhu s nemovitostmi
  • abys mohl vykonávat výše uvedené, nemine tě vstupní školení o tom, jak u nás práce obchodníka funguje, prostě tě naučíme, jak se stát tím nejlepším
  • seznámíš se se všemi potřebnými procesy, interními systémy a nástroji
  • ukážeme ti, jak komunikovat s klienty na víc, než profesionální úrovni

Co požadujeme?

  • na vzdělání nám nezáleží, obchodníkem se můžeš stát i ty
  • jsi skvělý obchodník s prokazatelnými výsledky (ochota pracovat na IČO podmínkou)
  • na prvním místě je pro tebe spokojenost klienta
  • měl bys být komunikativní, energický člověk, kterému každý rád naslouchá
  • Anglický jazyk je u nás výhodou, ale rozhodně ne podmínkou
  • abys mohl cestovat za klienty, budeš potřebovat řidičský průkaz sk. B a být aktivním řidičem

Co nabízíme?

  • práci pro významnou a stabilní společnost na trhu s realitami
  • skvělé zázemí kanceláře v Brně Řečkovicích s fajn kolektivem
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • k rychlé přepravě ke klientům ti zajistíme výhodný leasing na auto
  • možnost práce z domova
  • neomezené volání s rodinou v rámci výhodného tarifu
  • rychlý začátek tvého podnikání
  • s propagací si nemusíš dělat hlavu, tu ti rádi zajistíme
  • kafetérie na pracovišti
  • a protože jsme tu skvělý tým lidí, rádi se potkáváme i mimo pracoviště na teambuildingových akcích
  • možnost být sám sobě pánem a pracovat na živnostenský list/IČO

    Místo výkonu práce: Brno - Řečkovice nebo full remote