OBCHODNÍ SPECIALISTA - PRŮMYSLOVÁ MIKROBIOLOGIE

mzdové ohodnocení

Česká republika

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost a být součástí posouvání vědy směrem dopředu? Mluvíte plynule anglicky a zaměstnání formou remote s cestováním po ČR je pro Vás plus? Tak nám zašlete životopis a získejte kariéru, kde budete mít možnost profesně růst, setkávat se s velmi významnými klienty a být pánem svého času. Hledá se OBCHODNÍ SPECIALISTA - PRŮMYSLOVÁ MIKROBIOLOGIE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Rozvoj obchodních aktivit společnosti na trhu v ČR
  • Prodej a aplikační podpora v oblasti průmyslové mikrobiologie (potravinářský, farmaceutický a veterinární trh)
  • Akvizice nových klientů
  • Vybudování dlouhodobých obchodních vztahů se zákazníky
  • Poskytování odborného poradenství zákazníkům
  • Komunikace s výrobci
  • Prezentace stávajícího sortimentu a novinek
  • Účast na výstavách a konferencích

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání biologie / medicína / farmacie
  • Prokazatelné zkušenosti s prodejem produktů v oblasti průmyslové mikrobiologie
  • Znalost AJ slovem i písmem
  • Aktivní znalost práce na PC v MS Office
  • Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič
  • Komunikativní a organizační schopnosti, profesionální a příjemné vystupování
  • Samostatnost, flexibilita a ochota cestovat po ČR

Co nabízíme?

  • Zaměstnání v moderní a dynamické společnosti s významnou prosperitou ve světovém měřítku
  • 28 dní placeného volna
  • Bonusy
  • Multisport karta
  • Penzijko
  • Automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
  • Stravenky
  • Práci formou remote s cestováním po ČR

    Místo výkonu práce: Celá ČR