SENIOR ANALYST

mzdové ohodnocení

Brno - město

Česká společnost z IT oboru hledá zkušeného analytika. Čeká Vás práce na zajímavých projektech z oblastí vývoje, zpracování dat, slaboproudých systémů. Pokud máte zkušenost na obdobné pozici, tak už na nic nečekejte a zašlete Váš životopis. Budu se těšit!

Pracovní náplň

  • Komunikace se klientem - analýza požadavků, stanovení cílů, návrh řešení.
  • Spolupráce napříč týmy v rámci firmy.
  • Návrh a údržba modelů softwarových systémů pomocí UML a BPMN.
  • Tvorba uživatelské dokumentace a zaškolení nových uživatelů.

Co požadujeme?

  • Znalost UML a BPMN.
  • Zkušenost s Enterprise Architect.
  • Výhodou je znalost webového vývoje a legislativy.
  • Anglicky jazyk na pasivní úrovni.
  • Řidičský průkaz sk. B.

Co nabízíme?

  • Finanční ohodnocení dle zkušenosti.
  • Práci ve stabilní IT společnosti.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost plného home office.
  • Kurzy a školení.
  • Firemní vůz k soukromému využití.
  • Multisport a stravenkovou kartu.
  • Fiskální odměny.
  • Skvělé teambuildingové akce, i v zahraničí.
  • A spoustu dalších výhod..

  • Místo výkonu: Brno