STAVEBNÍ MISTR Praha (40-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti ve stavebnictví? Chcete se podílet na projektech v rámci obnovy a údržby vodovodů a kanalizací na území hlavního města Prahy? Pak nám zašlete své CV! Stabilní česká společnost hledá zkušené i juniornější pracovníky na pozici: STAVEBNÍ MISTR Praha (40-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • dohled nad jednotlivými projekty na území Prahy
  • vedení týmu (3-20 pracovníků, dle projektu)
  • zodpovědnost za finanční hospodaření projektů
  • komunikace s investorem a dodavateli

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ stavebního směru
  • řidičský průkaz sk. B
  • orientaci v technických výkresech
  • výhodou zkušenosti z oboru hornictví

Co nabízíme?

  • 13.-14. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • automobil i k soukromým účelům
  • kvartální odměny
  • cafeterii (9.000 Kč/rok)
  • stravenky (v hodnotě 120 Kč)
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění

  • datum nástupu: IHNED nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: Praha