IT MANAŽER

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Hledáte novou pracovní výzvu v IT oblasti? Máte zkušenosti s vedením projektů, koordinací vývojářů, komunikací s partnery a dodavateli IT řešení? Anglický jazyk Vám nečiní problém? Chcete mít možnost ovlivnit využití IT technologií ve vývoji SW? Chcete pracovat v zavedené IT společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Vedení IT oddělení
  • Dohled nad zajištěním požadované kvality IT služeb
  • Podíl na zavedení nových technologií
  • Zodpovědnost za plánování projektů, dodržení časového harmonogramu a rozpočtu
  • Organizace vzdělávání
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli IT řešení, návrhy změnových opatření

Co požadujeme?

  • Velmi dobrý přehled v oblast SW vývoje a architektury
  • Zkušenosti s řízením IT projektů
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Schopnost vést a koordinovat tým
  • Orientace v technologiích Java, J2EE, Pl/SQL
  • Týmovou spolupráci, dobrou úroveň komunikace, pečlivost

Co nabízíme?

  • Práci v moderní společnosti
  • Možnost seberealizace na rozsáhlých projektech
  • Zajímavé platové ohodnocení, roční bonusy
  • Rozsáhlý systém vzdělávání
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práci v příjemném pracovním prostředí

  • Lokalita pracoviště: Plzeňský kraj