ZRUČNÝ NADŠENEC DO AUT - DÍLNA I VÝJEZDY

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

Zajímáš se o auta a nářadí ti není cizí? Zvládneš pracovat podle technické dokumentace a než být neviditelným, pracovním článkem velké firmy, uvítáš práci v super kolektivu s rodinným zázemím, kde tě nadstandardně ohodnotí? Akceptuješ přesčasy a montáže u klientů v plzeňském kraji? Tak na co čekáš? Zašli mi životopis - hledáme KOLEGU mechanika!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nadstandardně placené přesčasy

Pracovní náplň

  • Budeš usazovat specifické komponenty na automobily všech značek
  • Práce s laminátem, kovem i dřevem navíc přesná, podle technické dokumentace
  • Dostaneš na výjezdy k dispozici plně vybavený vůz, ve kterém si vyzkoušíš pohodlí i našich produktů
  • Všechen svěřený arzenál budeš ošetřovat a udržovat
  • Dáme možnost i šikovným absolventům!

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - nejlépe automechanik
  • Předchozí zkušenosti na pozicích mechanika, zámečníka, montéra vřele vítáme
  • Neobejdeš se bez technické dokumentace
  • ŘP - Sk.B/aktivní řidič je fakt podmínkou
  • Manuální zručnost, bystrou mysl, chuť do práce
  • Ochotu dále se učit a zdokonalovat
  • Ochotu práce přesčas a na výjezdech

Co nabízíme?

  • Nástupní plat od 40.000Kč/ podle zkušeností
  • Práce na jednu směnu
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Bonusy, diety, prémie
  • Nadstandardně proplácené přesčasy
  • K dispozici plně vybavený montážní vůz
  • Příspěvek na penzijko - 1200Kč/měsíc
  • Stravenky
  • Vzdělávací školení
  • Pohodový kolektiv-čistá hlava zaručena
  • Místo výkonu: Nový Jičín + 20Km

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.