PARŤÁK MENŠÍHO TÝMU - OD 32.000 KČ+PRÉMIE

Neaktivní nabídka

32000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Máte zkušenosti s vedením týmu nebo máte předpoklady být dobrým vedoucím? Do menšího kolektivu právě hledáme vedoucího, který dohlédne na pořádek, rozdělí směny, poradí si s problémy a ohodnotí svoje svěřence - zkrátka super Parťák! Jste to Vy? Pak se mi představte v životopise a můžeme se domluvit.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Budete vést specifickou spolupráci mezi dvěma podniky, zastoupíte místo klíčového komunikačního prvku
  • Sám pracujete na jednu směnu, ale týmu plánujete práci a osazení směn v nepřetržitém provozu
  • Úkolujete, motivujete, školíte, řešíte, zaskakujete, hodnotíte a především vedete svůj tým, aby vše bylo podle domluvených standardů
  • Řídíte komunikaci mezi příslušnými odděleními firem i externími poskytovateli služeb
  • Dbáte na dodržování interních směrnic, BOZP, PO a pořádku ve svěřeném úseku
  • Vedete příslušnou evidenci, dokumentaci, podáváte reporty přímým nadřízeným, vedete docházku a hodnotíte podřízené

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - obor nerozhoduje
  • Předchozí zkušenost s vedením týmů velkou výhodou
  • Zkušenosti s obsluhou VZV - propadlý průkaz obnovíme
  • PC - balíček MS Office, jednoduché tabulky
  • Organizační, analytické, komunikační schopnosti
  • Ochota práce i ve venkovním prostředí
  • Ochota podstoupit cca 14 denní školení mimo místo výkonu práce

Co nabízíme?

  • Nástupní mzda 30.000 Kč/ po ZD navýšení
  • Práce na jednu směnu
  • Až 9.000 Kč/ měsíční prémie
  • Případné přesčasy proplácené
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy
  • Zázemí pohodového, rodinného podniku
  • Místo výkonu - Litoměřice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.