HR SPECIALIST

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste člověk kovaný v interním HR, ovládáte anglický jazyk na výborné úrovni a chcete se realizovat v mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás!!! Nadnárodní společnost působící v oblasti informačních a komunikačních technologii hledá zkušeného kandidáta na pozici: HR SPECIALIST

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za HR procesy pobočky v ČR a několika zahraničních poboček
  • podpora manažerů a zaměstnanců v souladu se zákoníkem práce
  • správa HR dokumentace (pracovní smlouvy, dodatky, ukončení PP)
  • organizace školení
  • náborová činnost – vedení VŘ, komunikace s personálními agenturami
  • spolupráce s oddělením hodnocení a odměňování
  • účast na veletrzích práce, firemních akcí apod.

Co požadujeme?

  • víceletou praxi na obdobné pozici v oblasti interního HR
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem
  • výbornou znalost zákoníku práce
  • MS Office (Excel)
  • výborné komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • perspektivní uplatnění v nadnárodní společnosti a multikulturním prostředí
  • možnost odborného i jazykového vzdělávání
  • stravenky
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Are you interested in this position? If so, send us your resume to e-mail address plzen@acjobs.cz.
We are looking forward to meeting you!

Doporuč inzerát

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.