KOORDINÁTOR BOZP S AJ (45-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

Jste zkušeným odborníkem v činnosti na úseku BOZP, PO a ŽP? Pracoval/a jste na obdobné pozici v nějaké výrobní společnosti a komunikace v anglickém jazyce pro Vás není překážkou? Pošlete mi Váš životopis a pojďte pracovat do mezinárodní stabilní společnosti na Břeclavsku jako: KOORDINÁTOR BOZP S AJ (45-60.000 Kč)

Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za problematiku BOZP, PO, ŽP, hygienu
  • Komunikace s orgány státní správy a samosprávy
  • Dohled nad patřičnou legislativou
  • Tvorba dokumentace
  • Spolupráce při auditech
  • Zodpovědnost za školení zaměstnanců v oblasti BOZP, PO, ŽP

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického oboru
  • Oprávnění pro výkon odborných činností v oblasti BOZP, PO, ŽP
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • ŘP sk B
  • Znalost MS OFFICE
  • Samostatné a zodpovědné jednání

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Měsíční bonusy
  • Dovolená navíc
  • Příspěvěk na pojištění
  • Příspěvek na sport

  • Místo výkonu práce: Okres Břeclav