ELEKTROINŽENÝR S AJ

mzdové ohodnocení

Ostrava

Chcete pracovat na globálních projektech a být důležitým článkem týmu? Máte vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru a dobrou angličtinu? Výborně tak pošlete životopis v EN i CZ verzi! Nadnárdoní společnost hledá kolegu, kolegyni na pozici ELEKTROINŽENÝR S AJ

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za technické řešení dle zákazíka
  • tvoření elektrodokumentace a technických dokumentů
  • studie, výpočty
  • nastavování a konfigurace, testování zařízení
  • uvádění do provozu
  • komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oblasti elektro
  • angličtinu k denní komunikaci
  • znalost programů AUTOCAD, EPLAN výhodou
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • home office
  • flexibilní pracovní dobu
  • jazykové kurzy, vzdělávání

    lokalitu: Ostrava