SPECIALISTA CI (60-70.000 Kč+BENEFITY)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

Jste v oblasti LEAN jako "ryba ve vodě"? Navíc jste komunikativní a chcete pracovat na spoustě zajímavých projektech spojených právě se štíhlou výrobou? Anglický jazyk je pro Vás samozřejmostí? Pošlete mi Váš životopis a pojďte pracovat jako: SPECIALISTA CI (60-70.000 Kč+BENEFITY)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Řízení projektů v oblasti kontinuálního zlepšování
  • Analýzy výrobních i nevýrobních procesů
  • Identifikace příčin plýtvání
  • Realizace nápravných opatření
  • Školení zaměstnanců v oblasti LEAN

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického oboru
  • Znalost metodiky štíhlé výroby, Kaizen
  • Znalost MS OFFICE, SAP výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni vedení jednání
  • Velmi dobré komunikační schopnosti a krizové myšlení

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Možnost ročních bonusů
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na Flexipassy
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Možnost firemního vzdělávání

  • Možnost nástupu: Dle dohody
  • Místo výkonu práce: okres Přerov