SENIOR NÁKUPČÍ (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Zajímá Vás oblast nákupu a nebojíte se jednat o milionových zakázkách? Baví Vás vyjednávat a komunikavat s dodavateli? Chcete být u zavádění nového informačního systému a měnit procesy v rámci systému? Pak neváhejte a zašlete mi Váš aktuální životopis! Staň se novou posilou ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti: SENIOR NÁKUPČÍ (50-70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komunikace s dodavateli
  • Vyjednávání nejvýhodnějších cen
  • Spolupráce s oddělením plánování a logistiky
  • Sledování trhů, vyhledávání nových dodavatelů
  • Administrativa

Co požadujeme?

  • Praxi v oblasti strojírenství (technický background)
  • Zkušenosti z oblasti operativního nebo strategického nákupu výhodou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Schopnost měnit procesy v rámci IS
  • Znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Přátelský kolektiv
  • Stabilní stále se rozvíjející společnost
  • Možnost jazykových a odborných kurzů
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Firemní akce a večírky

  • Místo výkonu práce: okres Semily
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.