ERP SPECIALISTA S AJ (57-65.000 KČ)

Neaktivní nabídka

57000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Už jste někdy pracoval jako podpora vnitrofiremního ERP systému? Máte všeobecný přehled v IT a domluvíte se anglicky (denní využití)? Pokud ano, tak nám o sobě dejte vědět! Mezinárodní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: ERP SPECIALISTA S AJ (57-65.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Přizpůsobování a konfigurace ERP pro uživatele
  • Testování systému pro zajištění potřeb společnosti
  • Zodpovídání za ERP a řešení uživatelských problémů s ERP
  • Navrhování a vývoj aplikace pro ERP
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti a řešení jejich IT požadavků
  • Správa procesů v oblasti IT

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v IT oboru nebo rekvalifikační kurz a praxe
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni pro denní využití
  • Zkušenost s ERP systémy cca 3-5 let
  • Znalost databází SQL

Co nabízíme?

  • až 25 dní dovolené
  • Možnost HOME OFFICE
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Přátelské kolegy
  • Firemní akce

  • Nástup možný: IHNED nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Chomutovsko