PROVOZNÍ TECHNIK (35.000 Kč+benefity)

Neaktivní nabídka

35000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Máte vzdělání elektrotechnického oboru? Hledáte novou pracovní výzvu? Chcete pracovat pro stabilního zaměstnavatele se sídlem v okrese Blanska? Pošlete mi Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: PROVOZNÍ TECHNIK (35.000 Kč+benefity)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Správa vozového parku
  • Údržba budov a areálu
  • Realizace oprav a investic
  • Administrativní úkony spojené se správou majetku

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání elektro
  • Min.vyhláška 50/5
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • ŘP sk B

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Notebook
  • Telefon
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijko
  • Jazykové a další odborné kurzy
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Okolí Rájce-Jestřebí