MANAŽER ZELENÝCH PROJEKTŮ

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zkušeným odborníkem pro zelené stavby? Jste vysokoškolsky vzdělaný ve stavebnictví nebo ekologii? Máte zkušenosti s vedením „green“ projektů a znalost certifikací a norem? Rádi byste podporovali udržitelnou kulturu? Domluvíte se anglicky a oceníte komornější prostředí a osobní přístup? Tak mi zašlete své CV ještě dnes! Mezinárodní stavební společnost hledá parťáka na pozici: MANAŽER ZELENÝCH PROJEKTŮ

Pracovní náplň

  • Vedení projektů pro snížení uhlíkové stopy a zvýšení udržitelnosti projektů
  • Vzdělávání interních týmů i veřejnosti
  • Implementace certifikací u rezidenčních a developerských projektů
  • Analýza, shrnutí a reportování vedení
  • Účast procesu certifikací ISO 14001 a ISO 45001 a jeho přezkoumávání
  • Občasné pracovní cesty

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru Ekologie nebo Stavebnictví
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost MS Office

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 2 dny volna navíc
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Benefitní poukázky např. na relaxaci a zdraví
  • Multisport karta za zvýhodněnou cenu
  • Levnější tarify u mobilních operátorů
  • Rozvojové a vzdělávací programy
  • Možnost home office

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!