LÍDR VÝROBNÍHO TÝMU - PLASTY (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Chcete pracovat v moderní a čisté výrobě? Rádi byste vedli lidi a nevadí Vám práce ve směnném provozu? Pak zašlete svůj životopis a domluvíme se. :) Silná, nadnárodní společnost hledá nového parťáka do výrobního týmu na pozici: LÍDR VÝROBNÍHO TÝMU

Pracovní náplň

  • Vedení výrobních pracovníků v rámci divize
  • Koordinace externích pracovníků v rámci divize
  • Zpracování dat a docházky do PC
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Zkušenosti ve výrobě podmínkou (nezáleží na typu výroby)
  • Praxi s vedením týmu výhodou
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu(i ve 4 směnném)
  • Ochotu zaučovat se

Co nabízíme?

  • Nástupní plat od 30.000 Kč
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • 13. a 14.plat
  • Týden dovolené navíc
  • Bonusy + směnné příplatky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na masáže
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Firemní akce
  • Zvýhodněný firemní tarif
  • Moderní a čisté prostředí s možností kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: Nymburk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.