TEAM LEADER SKLADU (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Baví vás vést, motivovat a koordinovat tým? Nevadí vám pracovat na směny? Máte praxi ze skladu ve výrobní společnosti? Pošlete nám životopis na pozici TEAM LEADER SKLADU (35-40.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Koordinace pracovních činností operátorů skladu
  • Administrativa spojená s vedením směny
  • Zodpovědnost za inventury
  • Kontrola dodržování procesů a pravidel včetně BOZP
  • Správa pracovních a BOZP pomůcek operátorů skladu

Co požadujeme?

  • Zkušenost s vedením týmu skladníků z výrobní společnosti - PODMÍNKOU
  • OCHOTU PRACOVAT NA SMĚNY
  • Základy anglického nebo německého jazyka výhodou
  • Základy práce na PC
  • Znalost práce v SAP výhodou
  • Oprávnění na VZV (W1), jeřábnické a vazačské zkoušky

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí a technologie
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat, měsíční benefity
  • Možnost odborných a jazykových kurzů
  • Dotované stravování
  • Lokalitu: Chomutovsko