TESTER - SENIOR (34-40.000 KČ)

Neaktivní nabídka

34000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Hledáte pracovní změnu? Máte praxi na pozici testera minimálně 2 roky? Máte IT vzdělání ze školy nebo rekvalifikační kurz? Pokud ano, dejte nám o sobě co nejdříve vědět! Česká vývojářská společnost dodávající informační systémy do odvětví průmyslu hledá do týmu nového člena na pozici: TESTER - SENIOR (34-40.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • testování informačních systémů
  • vytváření testovací dokumentace
  • evidence chyb
  • účast na přejímací zkoušce softwaru zákazníkem
  • spolupráce s týmem vývojářů

Co požadujeme?

  • praxi na pozici testera
  • zkušenost s vytvářením testovací dokumentace
  • pokročilou znalost OS MS Windows
  • znalost databází SQL
  • výhodou základní znalost programovacích jazyků Python, C, C#, Java
  • znalost nástrojů jako Jira nebo Confluence

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • bonusy/prémie
  • stravenky
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • reálný kariérní růst v rámci firmy
  • možnost účastnit se oborových konferencí a kongresů
  • příspěvek na rozvoj a vzdělávání

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Třebíč