ELEKTIKÁŘ VE VÝROBĚ (až 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Je na Vás spolehnutí a jde Vám práce od ruky? Máte zkušenost z výrobního prostředí s údržbou výrobních technologií? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu a práce v režimu krátký - dlouhý týden? Pak hledáme právě Vás! Prosperující výrobní společnost hledá posilu do svého týmu: ELEKTIKÁŘ VE VÝROBĚ (až 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Diagnostika, vyhledávání a odstranění závad výrobních zařízení
  • Plánovaná údržba a opravy strojů a zařízení
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Dvousměnný provoz

Co požadujeme?

  • Nutnou znalost Vyhlášky č. 50/1978 Sb. – § 6
  • Zodpovědný a samostatný přistup
  • Praxi ve výrobě (automobilový průmysl - výhodou)
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 20 dnů dovolené, každý rok den navíc
  • Odměny za práci v nepřetržitém provozu
  • Odměny na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Roční bonus
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!