SYSTÉMOVÝ INŽENÝR V AUTOMOTIVE (až 75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte znalosti z oblasti mechatroniky? Vyznáte se v HW i SW? Umíte programovat v jazyce C a chcete být u zrodu různých inovací v automotive? Mluvíte anglicky a chcete angličtinu používat při své práci? Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se součástí týmu na pozici: SYSTÉMOVÝ INŽENÝR V AUTOMOTIVE (až 75.000 Kč)

Pracovní náplň

  • návrh konceptu komponentu a vývoj systému
  • vývoj a integrace SW, HW i mechaniky
  • spolupráce s ostatními kolegy v mezinárodním týmu

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní využití)
  • cítění pro vývoj produktu i na systémové úrovni
  • orientaci v oblasti mechatroniky

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • parkování v areálu společnosti
  • jazykové a odborné kurzy
  • Multisport kartu
  • různé firemní akce

  • místo výkonu zaměstnání: Praha
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!