HIL TESTER (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání v oblasti elektrotechniky nebo informatiky a hledáte novou pracovní výzvu? Máte zájem o svět automotive? Domluvíte se anglicky? Tak nám ihned zašlete životopis a získejte práci jako TESTER V AUTOMOTIVE!

Pracovní náplň

  • Správa testu nových jednotek
  • Obsluha testovacího stavu
  • Příprava a úprava testovacích skriptů
  • Analýza výsledků testů
  • Reportování
  • Spolupráce s oddělením vývoje

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oblasti elektrotechniky či informatiky
  • Anglický (příp. německý) jazyk na komunikativní úrovní (B2)
  • Dobrá orientace v elektro schématech
  • Znalost programování v jazyce C
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skup. B

Co nabízíme?

  • Možnost karierního rozvoje a mzdového růstu
  • Práci v moderním prostředí
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • 25 dní dovolené
  • Vhodné pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!