VÝROBNÍ MISTR (40. - 45. 000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Láká Vás zajímavá práce ve skvělé firmě? Nevadí Vám pracovat ve směnném provozu? Pak je tahle nabídka přesně pro Vás!!! Renomovaná výrobní firma dodávající do automotive průmyslu hledá kolegu či kolegyni na pozici: VÝROBNÍ MISTR (40. - 45. 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení a organizace práce na dílně
  • odpovědnost za zpracování a vyhodnocování výrobního plánu (roční, měsíční, denní)
  • příprava a koordinace zásobování materiálem
  • kontrola technologické kázně, EMS a BOZP na svěřené dílně
  • hodnocení a motivace pracovníků
  • vedení záznamů o výrobě, strojích a kvalitě
  • trvalé zlepšování, racionalizace
  • pravidelná školení zaměstnanců
  • práce na 3 směny

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru výhodou
  • manažerské a organizační schopnosti
  • schopnost analyzovat a řešit problém
  • matematicko – logické myšlení (plánování výroby, kapacitní výpočty, výpočet využití strojů)
  • znalost práce na PC (Word, Excel)
  • schopnost týmové spolupráce
  • zvládání stresu + ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • příplatky za směnnost nad rámec zákona
  • bonus za docházku
  • příspěvek na dojíždění až 1000 Kč/měsíc
  • 25 dní dovolené
  • príspěvky na stravování
  • vzdělávací systém + firemní akce
  • příjemný kolektiv

  • místo výkonu práce: Zlín Příluky