ASISTENT/KA NÁKUPU - ABSOLVENT (až 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete začít svou kariéru v oblasti nákupu? Domluvíte se anglicky a ovládáte MS Excel? Láká Vás práce v prestižní mezinárodní firmě se skvělým menším kolektivem? Švýcarská výrobní společnost hledá šikovnou posilu na pozici: ASISTENT/KA NÁKUPU - ABSOLVENT (až 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zadávání dat do systému SAP (většinou objednávky od dodavatelů)
  • komunikace s kolegy ve Švýcarsku
  • spolupráce s nákupem, logistikou
  • pomoc při přípravě reportů
  • administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • anglický jazyk (budete komunikovat s dodavateli a mateřskou společností telefonicky i písemně a pohovor bude též v AJ)
  • znalost práce na PC, budete pracovat především s Excelem (uživatelská znalost je tedy nutností)
  • pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • zázemí skvělé nadnárodní společnosti s rodinnou atmosférou
  • mladý kolektiv, který se těší na nového člena týmu
  • 5 týdnů dovolené
  • skvělé zaškolení
  • stravenky
  • možnost nahlédnout pod pokličku práce zkušených nákupčích
  • nástup možný ihned

  • místo výkonu práce: Brno