STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ - I BEZ PRAXE (29-39.000 Kč)

Neaktivní nabídka

29000 - 39000 Kč

mzdové ohodnocení

Znojmo

Jste vyučen v technickém oboru? Nebojíte se makat rukama a máte technické myšlení? Chcete pracovat převážně na jednu směnu ve zkráceném provozu? Výborně! Pošlete nám svůj životopis a začnete pracovat jako: STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ - I BEZ PRAXE (29-39.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Údržba strojů a zařízení
  • Zámečnické práce
  • Preventivní údržba i havarijní opravy
  • Diagnostika
  • Analýza
  • Odpovědnost za nepřetržitou výrobu na daném úseku

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Technická zdatnost
  • Manuální zručnost
  • Praxi na obdobní pozici ve výrobě výhodou
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem
  • Ochota pracovat 3měsíce v roku na směny

Co nabízíme?

  • Zkrácená pracovní doba
  • Roční příplatky
  • Příplatky na dopravu
  • Příspěvky na dovolenou
  • Příspěvky na pojištění
  • Věrnostní a jubilejní bonusy
  • Odměny za proaktivní přístup
  • Příspěvky na kulturu, zdraví a sport
  • Firemní dotované obědy
  • Dovolená nad rámec zákona

  • Lokalitu: Drnholec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.