KOLEGA DO SKLADU OD 28.000 KČ

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Práce ve skladu je Vaším koníčkem, s vysokozdvihem jezdíte jako drak a nevadí Vám třísměnný provoz? Hledáte novou práci a nezaleknete se žádné výzvy? Pak hledáme právě Vás! Pošlete mi svůj životopis! Do výrobní firmy hledáme posilu na pozici KOLEGA DO SKLADU OD 28.000 KČ

Pracovní náplň

  • Budete mít v merku skladové zásoby
  • Naskladníte, případně vyskladníte materiál
  • Vše to zaevidujete do interního systému
  • Taky se postaráte o evidenci a odbavení zásilek
  • A budete se pečlivě starat o svěřené skladové nástroje

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ, obor není důležitý
  • Praxi ve skladu
  • Oprávnění na VZV
  • Základy na PC, SAP výhodou
  • Zručnost, pečlivost
  • Ochotu pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • Nástupní mzdu až 29.000 Kč
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na penzijko
  • Závodní stravování
  • Firemní akce
  • Lokalita: Nové Město na Moravě