MECHANIK/ÚDRŽBÁŘ STROJŮ - MZDA A ZAJÍMAVÉ BENEFITY!

mzdové ohodnocení

Zlín

Jsi vyučen v technických oborech a orientaci ve výkresech zvládáš jako nic? Máš zkušenosti s údržbou výrobních strojů? Práce na směny Ti nevadí a jsi manuálně zručný? Pak mi pošli svůj životopis! Hledáme kolegu na pozici MECHANIK/ÚDRŽBÁŘ STROJŮ - MZDA A ZAJÍMAVÉ BENEFITY!

Pracovní náplň

  • Budeš mít na starost servis a údržbu strojů a výrobních zařízení
  • Když narazíš na poruchu, zmákneš její odstranění
  • Budeš v pohotovosti, kdyby došlo k poruše - je potřeba ji ihned odstranit!
  • A to vše na tři směny

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Oprávnění na řízení VZV velkou výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Manuální zručnost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Atraktivní finanční ohodnocení/ pro více info volejte!
  • Nadstandardní příplatky za odpolední a noční práci,
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování,
  • FlexiPass,
  • Příspěvek na penzijní připojištění,
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Místo práce: Zlín