PRACOVNÍK S VYHLÁŠKOU 50 (26 - 27 000 Kč)

Neaktivní nabídka

26000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Vlastníš vyhlášku 50? Chceš mít práci jen na jednu směnu? Baví tě oblast kontroly kvality? ANO? Pak hledáme právě tebe! Pošli nám svůj Životopis!

Pracovní náplň

  • Budeš vyrábět a navíjet drátové cívky
  • Budeš pracovat s ručním i strojovým nářadím
  • Vkládáš a zapojuješ vinutí
  • Pracuješ na jednu směnu!!
  • Kontrola výrobků

Co požadujeme?

  • Platná vyhláška 50/1978 §5 podmínkou
  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • Manuální zručnost, trpělivost a technickou zdatnost

Co nabízíme?

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 1 SMĚNA!
  • Pracovní doba 7,5h/denně
  • 25 dní volna
  • Závodní stravování
  • Příplatky a bonusy nad rámec zákoníku práce
  • Zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Vsetín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.